V0109-4-D-(3) ODDÍLOVÉ PODNIKY Družinovka: 20 S (15)
oddílovka: 15 S (12)
výprava:40 S (30)
další skautská akce: 20 S (15)
Základem oddílové činnosti jsou samozřejmě schůzky - družinové, kde se navzájem poznáváte, učíte se spolupracovat, pomáhat si a jít společně za svým. Oddílové, kde mezi sebou můžete závodit, porovnávat znalosti, ale i si zahrát báječné velké hry nebo udělat ohromné množství práce.
Výpravy vás zavedou na nová místa, naučí poznávat přírodu i naši kulturu, ukážou, jaké je to přespávat pod stanem, vařit na ohni, starat se se vším všudy sám o sebe. Ale ani tím činnosti oddílu nekončí, můžete si někdy třeba zahrát městskou hru, vyrazit do muzea nebo uspořádat v klubovně zpívanou… všechno se počítá!

Začni od září evidovat svou účast na družinovkách, oddílovkách, výpravách a dalších oddílových akcích. Protože účastníci expedic a důležitých projektů musí být lidé spolehliví, budou získané S záviset na tom, zda budeš mít včasný, nebo pozdní (S v závorce) příchod. Družinovka: 20 S (15), oddílovka: 15 S (12), výprava: 40 S (30), další skautská akce: 20 S (15).