V0110-4-J-(4) TVŮJ PAPÍROVÝ INFOSYSTÉM (+ vedení ExpeDu) Time manager - 8S
skautský zápisník - 8S
Expediční dokumentace(ExpeD)- 8S (+ 1S za každou stránku)
Formát A6 (105x148 mm): je ideální velikost pro Tvůj kalendář, kde budeš mít, co se kdy a kde koná, adresář + spoustu dalších informací, který se stane základem Tvé spolehlivosti (Time manager: TM). Optimální je malý kroužkový blok s vloženým koupeným kalendářem. Získáváš 8S.

Formát A5 (148x210 mm): svůj skautský kroužkový blok si podle své úvahy rozčleň podle jednotlivých oborů, z nichž budeš moci postupně, při větším objemu informací vytvářet specializované knížky. Zisk: 8S.

Formát A4 (210x297 mm): je optimální pro vedení naší expediční dokumentace (ExpeD). Ta Ti v budoucnu umožní vydat originální expediční knížku. Tvrdé desky, nebo optimálně kroužkový, nebo pákový šanon, listy vyděrované, nebo vkládané do transparentních prospektových složek EURO A4. Za zřízení ExpeDu (desky + 20 volných listů s rámečkem) máš 8S. Za zaplnění jedné stránky ExpeDu (záznamy, kresby, fotky, pohlednice, tabulky...) máš pak pokaždé 1 S.