V0206-2-D-(3) ROY TÁBORA Umístění v první třetině účastníků = 10S
Znáš příběh o Royovi? Vypráví se v knížce Hoši od Bobří řeky.
Roy byl chlapec vyrůstající v americké divočině ve společnosti zálesáků a indiánů. Snažil se jim vyrovat, dokázat si, že je stejně silný, rychlý, spolehlivý, čestný... Ve Foglarově knížce příběh sloužil jako legenda pro lov třinácti bobříků - třinácti důkazů, že se kluci podobají Royovi.

I vám, třeba na táboře, může posloužit. Někdy si ho společně přečtěte. Může to být úvod k povídání o tom, kdo ve vašem oddíle je podobnou osobností, vzorem pro ostatní, člověkem, se kterým se chcete přátelit.

Můžete čas od času udělat na tohle téma i anonymní anketu. Pokud se v takové anketě umístíš v první třetině výsledného žebříčku, můžeš si připsat 10S.