V0211-2-D-(3,4) MĚSTA Správný tip na měst.rezervaci = 1S
Získání info brožury o městě = 10S
Návštěva měst.rezervace se skauty = 5S
Tak jako si podle říjnového úkolu začínáš vytvářet svoji "sbírku" navštívených českých vrcholů, tak podobně začni "sbírat" i městské památkové reservace. 1) Tipni si nebo zjisti, které město je památkovou reservací. Za každý správný tip máš 1 S.
Nejdříve nalezni všechny informace samostatně. Teprve pak se pro kontrolu a ohodnocení podívej na správné odpovědi.

2) Jestliže jsi takové město navštívil nebo navštívíš a současně z něho budeš mít jakoukoliv informaci: pohled, plánek, propagační brožurku, vlastní fotku atd., započítej si za každé město 10 S. A když město navštívíš se skauty, tak máš opět prémii: 5 S za každou památkovou rezervaci.
Samozřejmě tu platí hodnocení ExpeDu, 1S za každou stránku.

Víš jak tvoje expediční dokumentace nabude na zajímavosti a jak si ji budeš nejen ty sám, rád prohlížet ? Věř, že spolu s navštívenými vrcholy a horami to bude tvoje "Nejkrásnější sbírka", protože se ti při jejím prohlížení budou vybavovat nejen obrazy architektonických a jiných památek, ale i kamarádi, nebo rodina a příhody, které jsi tam s nimi prožil.