V0302-1-D-(1,2,3,4) ODDÍLOVÉ BODOVÁNÍ max. 1100S/rok
Umístění v oddílovém bodování také něco vypovídá o kvalitě každého člena oddílu. Proto my jej použijeme i při našem výstupu.

Čím je větší oddíl, tím je větší konkurence a tím obtížnější je dostat se na přední pozice a proto získané svemy budou odvislé od velikosti oddílu. Ten, který se umístí na prvním místě získá tolik bodů, kolik je v oddíle členů, druhý o bod méně atd., poslední získává bod jediný.
Na svemy tyto body převedeme vynásobením 5x. Takže v oddíle, který má 20 členů první získává 100 S, poslední 5 S. Počítá se každé měsíční a táborové bodování, takže kdyby ve zmíněném oddíle byl někdo neustále první(což je pustá teorie), může za skautský rok získat až 11x 100S=1100 S.