V0402-4-D-(2,3) ZPĚV Za 30 písniček ve zpěvníku 50 S
Za každou další zapsanou a naučenou píseň 1 S
naučit družinu píseň 10 S
Zpěv a hudba nás obklopují ze všech stran a mezi nejpopulárnější lidi patří zpěváci. A tak jako zpěváci dokáží svým zpěvem zaujmout celé stadiony posluchačů, tak každý ,kdo umí zazpívat a dokonce k tomu i na nějaký nástroj zahrát, je v každé společnosti, včetně skautské, ceněn a vážen, protože zpěvem vzniká atmosféra, která všechny spojuje do společenství, ve kterém se všichni velice dobře cítí. To je i tajemství úspěšných oddílů,protože v oddíle kde není kytarista a nezpívá se, je tak trochu smutno. K dobrým skautským mravům vždycky patřilo, že každý měl svůj zpěvník, kam si psal písničky, které oddíl zpíval a uměl. Tvůj úkol je založit vlastní zpěvník nejlépe formátu skautského zápisníku (SZ) – A5 a až v něm bude 30 písní můžeš si připsat 50 S. Za každou další zapsanou píseň, kterou budeš umět zazpívat je 1 S. Jestliže novou píseň naučíš zpívat družinu, nebo oddíl získáváš 10 S.