V0409-1-D-(1,4) TABULKA CESTY KOLEM SVĚTA CKS Za účast v CKS 50S
Tato tabulka bude společná všem skautským generacím, tedy světluškami a vlčaty počínaje a oldskauty konče.

Bude sestávat ze sloupečků:
1.datum
2.trasa
3.způsob přesunu ( chůze, běh, běh na lyžích, plavání, jízda na kole, jízda na bruslích, jízda na koloběžce a případné další přesuny vlastní silou)
4. součet všech kilometrů.

Tabulku si veď v ExpeDu nebo ve skautském zápisníku, ale nejlépe v počítači ( můžeš jednotlivé druhy pohybu rozčlenit do samostatných sloupečků).
Za rozhodnutí zúčastnit se Cesty kolem světa a zhotovení tabulky máš 50 S.
Při cestě kolem světa jde o dvě věci:
o sportovní výkon, spočívající v absolvovaných kilometrech bez ohledu na to, kde se absolvují ( např. na hřišti, v lese apod.)

o dosažení plánovaných cílů, kterých se pohybem vlastní silou dosáhne. O těch je další úkol.