V0503-2-J-(1,3) RINGO Každý zápas = 10S, max. 100S
Ringo patří mezi kolektivní netradiční sporty, ve kterém se na volejbalovém hřišti místo balonem hraje přes síť házením tzv. ringo kroužku. Vyžaduje postřeh, rychlost reakce, prostorovou orientaci, obratnost i fyzičku. Může to být hra na výpravu, ale hlavně na tábor, kde lze uspořádat mezidružinový turnaj i turnaj jednotlivců.

Pravidla a bližší informace získáš v protomu č. 52 – Ringo (hledej v Probance). Vlčata a světlušky si mohou ringo také zahrát s tím, že hřiště a vše potřebné zařidí vedoucí smečky nebo roje a každé vlče nebo světluška si započítá na své hoře za každý zápas, kterého se zúčastní, 10 S.

Započítat lze maximálně 10 zápasů, tedy 100 S.