V0504-4-J-(1,2,3) BADMINTON max. 100S
Badminton je další z řady netradičních sportů, které nejsou náročné na vybavení nebo na hřiště. Při tom dnes jde o sport olympijský a jak jsme viděli na olympiádě je v závodním provedení i sportovně náročný. Má všechny předpoklady pro to, aby ho skauti přijali do svého repertoáru na táborech, v okolí své klubovny, nebo na víkendovkách.

Hru mohou provozovat pod dohledem již děti od 6 let, takže tento sport je vhodný pro světlušky i vlčata.

Tvůj úkol:

prostuduj protom č.55 – Badminton (hledej v Probance), který obsahuje pravidla a definuje potřeby

opatři nebo zařiď opatření veškerých potřeb pro uspořádání zápasu nebo turnaje

zorganizuj hru, řiď její průběh při současné osobní účasti ve hře

způsob hodnocení v % úspěšnosti je v protomu č.55.: 1 % Ú = 1 S.
Maximální zisk tedy činí 100 S.