V0505-1-D-(1) NETRADIČNÍ SPORTY A HRY za každý zápas 5S
Květnové a červnové číslo Skautu - Junáku, ročník 2005, se mimo jiné věnovaly netradičním sportům - vysvětlené byly například lagori, barskedy a rogaining.

Tvým úkolem je některou z her vybrat, nastudovat pravidla a propagovat ji - a za každý realizovaný zápas tebou vyvolaný, máš 5 S. Teď v létě máš skvělou příležitost. Může to být i turnaj na táboře nebo na dovolené s rodiči apod.

(Teď, začátkem prosince 2015, se mi S-J ročník 2005 najít nepovedlo, ale zdá se, že by se mohl objevit ve webovém archivu na stránce skaut-junak.skauting.cz. Tímto bych ráda poděkovala Bobovi a Windymu. Hapla)