V0505-6-D-(1,2,3,4) EXPEDIČNÍ TÁBOŘENÍ ?
Alternativou k tradičnímu skautskému taboření v podsadách se v poslední době stává i táboření v tee-pee stanech. Další možností může být expediční táboření v přenosných turistických stanech, které nevyžaduje komplikovanou a drahou dopravu podsad na tábořiště. Skautská univerzita Pardubice tímto tématem zahajuje výzkum skautských metodik, na kterém se můžeš podílet aktivně i ty, tvá družina, tvůj oddíl. Vstupem do výše zmíněné problematiky je Projekt č.1 - „Expediční táboření“, kde najdeš zadání, úkoly i způsoby hodnocení, ale který musíš jako poklad vypátrat na webových stránkách Skunipy.

Funguje Skautská univerzita tak, aby zpracovala případné poznámky k expedičnímu táboření? Dodat řešení.
Poklad jsem vypátrala tady:
Výzkum - expediční táboření