V0509-6-J-(2,3) JOTI příprava podkladů pro JOTI = 10S
komunikace během JOTI = 10S
Jamboree on the Internet je celosvětová skautská akce, kdy skauti na celém světě prostřednictvím internetu mezi sebou komunikují, vzájemně se poznávají a navazují přátelství.

Tvým úkolem bude využít této příležitosti k navázání co nejvíce kontaktů se zahraničními skauty. Je třeba, abys byl schopen anglicky komunikovat se svými zahraničními přáteli, které bude právě tak jako i tebe zajímat, co děláte v oddíle, jak a kde táboříte, jak pomáháte svému okolí apod. Asi by bylo dobré se na tuto komunikaci připravit, sepsat český text o vaší činnosti a připravit jeho anglickou verzi jako podklad pro následnou internetovou diskusi.
Za přípravu takového textu si připiš 10 S a za každé spojení rovněž 10 S