V0603-5-J-(2,3) SPOLEČENSKÝ SLOVNÍK max. 20S
Vynález řeči posunul lidstvo fantastickým způsobem dopředu. Tato řeč a její slovník se však neustále obohacuje novými a novými pojmy tak, jak to potřebuje stále se vyvíjející a měnící společnost. V současném společenském styku se používá spousta pojmů, jejichž přesný význam je dobré znát.
Najdi protom č. 88 Společenský slovník, kde je pro tebe ve formě kvízu přichystáno celkem 78 takových pojmů. Zkus, kolik jich budeš znát napoprvé. Při druhém opakování kvízu budeš již poučen a tvůj konečný výsledek bude průměr % úspěšnosti obou pokusů. Za každých 10 % úspěšnosti si připočti 2S