V0609-2-J-(4) CO MOHU NABÍDNOUT každá "nabídka" = 2S
Už jsi někdy pomyslel, čím jsi užitečný pro své kamarády, družinu, oddíl, třídu, ale třeba v budoucnu pro celou společnost? A víš, že tvá nabídka se může stát i tvým povoláním? Tvá nabídka může být tak říkajíc tuctová, ale také zcela originální, neopakovatelná, tedy vysoce ceněná společensky ale i finančně.
Čím více toho budeš moci nabídnout tím více budeš ceněn mezi kamarády, později v celé společnosti. Co pro svou nabídku můžeš udělat? Především neztrácet drahocenný čas a rozvíjet svůj potenciál (všechny svoje předpoklady a talenty, všechny své zájmy) pomocí praktické činnosti i studiem, kurzy, workshopy, přednáškami...

Udělej si bilanci svých současných možných nabídek, ve kterém nebuď příliš skromný, ale ani příliš domýšlivý. Za každou svou nabídku si účtuj 2 S. Za rok to můžeš zkusit znovu, abys zjistil, zda počet tvých nabídek stoupl.