VV0312-1-J-(2) IPZ – INFORMACE POSLEDNÍ ZÁCHRANY Za doplnění informací do Time manageru 40S
Za doplnění informací do počítače 60S
V krabičce poslední záchrany máme řadu věcí, které nás mohou v kritické chvíli doslova zachránit. Ale existují i informace, které mohou takovou funkci splnit a nemusí to být jen telefonní čísla záchranky, hasičů či policie. Doufám, že již dávno máš svého TIME MANAGERA (V0301-3) a to je ideální místo, kde takové informace shromažďovat, protože bys je měl mít neustále při sobě, stejně jako KPZ. Ať chceme, či nechceme, žijeme v tzv.informační společnosti, která je na informacích životně závislá.

Co tam tedy všecko mít? Tady je řada tipů, ale konečný obsah záleží na tobě a tvých potřebách:
úplný adresář s adresami, telefony, mobily, e-maily ( možná uspořádaný i podle přezdívek)
důležité telefony: záchranka, hasiči, policie státní i městská, jednotné evropské číslo tísňového volání: 112, havarie: voda plyn, elektřina, lékařská pohotovost, lékárny, informace o telefonech, přesný čas, motohavarijní non stop služba, místní infocentrum, evropská databanka, info autobusy, info železnice, linka bezpečí dětí, linka důvěry
pro tebe osobně důležité, nebo zajímavé informace , webové stránky
nápady,zajímavé myšlenky, citáty, texty
tipy na knihy nebo texty, které stojí za to přečíst
poslední programová záchrana: vtipy, anekdoty, monology, výstupy, hry
používané dopravní spoje místní, autobusové a železniční dopravy
seznam osobních úkolů s termíny
cizí jazyk - slovíčka ( volné chvíle umožňují kdekoliv a kdykoliv slovíčka memorovat)
Fištráky pro kritickou situaci: první pomoc: základní postupy,léčitelské postupy a recepty

Z vlastní zkušenosti doporučuji adresář, ale i ostatní informace mít v počítači, kde je možná kontinuální aktualizace a zároveň možnost jejich vytištění a zkopírování při současném zmenšení na formát TM.
Za poctivé informační doplnění svého TM máš 40 S, s použitím počítače 60 S