VV0506-6-J-(2,4) PRÁZDNINOVÁ KNÍŽKA 1 stránka = 5S
výstava = 20S
Je určen pro vlčata a světlušky a je zjednodušenou verzí Díla v Projektu Príma Prázdnin.

Připrav si rozpůlením kreslících čtvrtek (A4) alespoň 20 papírů velikostí A5 a orámuj je (1 cm od okraje)

Na takto připravené papíry maluj vždy jen po jedné straně v průběhu prázdnin obrázky toho, co jsi prožil na skautském táboře, na dovolené s rodiči, při pobytu u babičky, na rodinných výletech, prázdninové zážitky s kamarády. Malovat můžeš, vším co máš k dispozici: tužky, pastelky, propisky, černé linery, vodovky, tempery. Různorodost použitých technik bude velmi zajímavá.Na každý obrázek dole napiš, o co jde.

Knížku uděláš tak, že v papírnictví zakoupíš průhledné obaly A5, po stranách s děrováním, určené do pérových desek. Do nich dáš z každé strany jeden svůj obrázek a tenkým provázkem ve hřbetu obaly s obrázky sešiješ.
Takto můžete vytvořit společně i táborovou knížku, kterou lze nakopírovat pro každého. Podívej se jak knížky vypadají a doplň podle nich další stránky. Za každou stránku knížky ( včetně desek, přebalu, titulního listu, předmluvy, obsahu atd.) máš 5 S.
Z obrázků vlastních nebo všech oddílových můžeš udělat i zajímavou výstavu třeba pro rodiče tak, že obrázky vyjmeš z průhledných obalů a pověsíš je pomocí kolíčků jako prádlo, na šňůru. Výstavu můžeš (můžete) nazvat třeba „Moje prázdniny 2005“ nebo nějak jinak, originálněji. Za instalaci výstavy si započítej 20 S.

?necháváme PPP? Dodat řešení!